Obchodný zástupca pre ZSE

Greg Hamm, s. r. o.

Miesto práce
Bratislavský kraj (Práca vyžaduje cestovanie)
Druh pracovného pomeru
živnosť
Termín nástupu
1. 11. 2020
1 600 EUR/mesiacVýška odmeny závisí od dosiahnutých výsledkov. Pri štandardnom plnení cieľov je odmena 1 600 Eur a viac - v závislosti od výkonu. Podrobná odmeňovacia štruktúra bude prezentovaná na pohovore vybraným kandidátom osobne.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre nášho klienta - najväčšieho dodávateľa elektriny a plynu na Slovensku, ktorý poskytuje svoje služby už viac ako 95 rokov pre viac než milión zákazníkov - hľadáme obchodných zástupcov do novovznikajúceho teamu ZSE, pôsobiacom v regióne Bratislava.

Náplňou práce bude:

- akvizícia nových klientov a aktívna komunikácia s nimi
- poskytovanie energetického poradenstva a návrhov ideálneho riešenia pre klientov podľa ich potrieb
- administratívne zastrešenie rokovania a spracovanie objednávok
- práca v internom systéme a reporting
- zodpovednosť za plnenie pridelených obchodných plánov

- silné zázemie jednej z najväčších POP a POS agentúr na slovenskom trhu
- práca pre nadnárodnú stabilnú spoločnosť, poskytujúcu svojim zákazníkom množstvo doplnkových služieb a komplexné riešenia zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti
- komplexné zaškolenie
- nadštandardné finančné ohodnotenie, závislé od dosiahnutých výsledkov
- možnosť kariérneho rastu
- flexibilná pracovná doba

Pre nášho klienta - spoločnosť ZSE Energetika, a.s. - hľadáme obchodných zástupcov, ktorí na vysokej úrovni zastrešia ponuku portfólia doplnkových služieb a komplexných riešení, ktoré sú zamerané na využitie obnoviteľných zdrojov a technológií pre inteligentné domácnosti. V prípade, že máte záujem o viac informácií, zašlite nám svoj stručný životopis. My ho starostlivo posúdime a vyhovujúcich uchádzačov pozveme na osobné stretnutie, na ktorom si povieme všetky podrobnosti o obsadzovanej pozícii.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Ideálny kandidát pre túto prácu má príjemné vystupovanie a výborné komunikačné a prezentačné schopnosti. Je asertívny, zručný vo vyjednávaní, nebojí sa zodpovednosti a občasného neúspechu. Motivuje ho chuť neustále na sebe pracovať a učiť sa nové veci a hľadá prácu, v ktorej odmena závisí od odvedenej práce a výkonu.

Sme aktívni na trhu od roku 1999. Poskytujeme klientom profesionálny full service v oblasti sales promotion, event managementu, merchandisingu, logistiky, skladovania a distribúcie. Sídlo spoločnosti je v Bratislave. http://www.greghamm.com/

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 3982045  Megjelentetés dátuma: 5.10.2020  Alapbér (bruttó): 1 600 EUR/mesiac