Senior PHP/Vue.js Developer

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Nástup možný ihneď

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Budeš sa podieľať na vývoji riešení pre našich zákazníkov a interných web aplikácií,
integrovať rozhrania so službami tretích strán,
pracovať so službami AWS,
pracovať na vývoji fakturačného systému (naučíme Ťa všetko okolo fakturácie ;-),
integrovať platobné brány,
prichádzať s novými nápadmi, ktoré prispejú ku zvýšeniu kvality našich služieb,
používať všetky naše IT riešenia, testovať ich a hľadať funkčné chyby.

Základná zložka mzdy (brutto) a ďalšie odmeny

Základná zložka mzdy od 2.000 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + odmeny podľa výkonu

Ponúkame Ti:
- odborný a kariérny rast
- ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko
- priateľskú pracovnú atmosféru a otvorenú komunikáciu
- skvelé teambuildingy
- flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu
- adekvátne ohodnotenie
- prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie
- podporu vzdelávacích a športových aktivít
- pracovný notebook a mobilný telefón

Zaujala Ťa naša pracovná ponuka, spĺňaš uvedené požiadavky a máš chuť pomôcť rozvoju elektromobility v našom regióne? Pošli nám svoj životopis a napíš pár slov o sebe, my sa s Tebou veľmi radi bližšie zoznámime pri osobnom pohovore.

V prvom kole výberového konania sa s Tebou stretne náš Chief Technology Officer, s ktorým sa budeš môcť bližšie porozprávať o detailoch pracovnej pozície a v druhom kole výberového konania Ťa u nás privítajú konateľ a COO našej spoločnosti.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

PHP - expert
Vue.js - pokročilý
Rest API - pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Hľadáme skúseného IT profesionála, programátora, ktorý má minimálne 3 roky skúseností s aktívnym vývojom web aplikácií v jazyku PHP (skúsenosti je potrebné doložiť preukázateľnými projektami), a ktorý má skúsenosti s technológiami: PHP, PHP MVC framework (Laravel, Yii 2, Symfony, CodeIgniter alebo CakePHP), Vue.js, MariaDB, Bitbucket, REST API, AWS.

Hľadáme parťáka do tímu, ktorý dokáže nielen samostatne rozmýšľať, ale aj prinášať nové nápady. Sme otvorení novým myšlienkam a radi Ti dáme priestor na ich realizáciu. Ak budeš potrebovať k svojej práci nový nástroj, dostaneš ho. Ak sa budeš chcieť zúčastniť školenia/eventu/workshopu, podporíme Ťa. V neposlednom rade hľadáme niekoho, komu sa páči, čo robíme, prečo to robíme a kam smerujeme.

Angličtina na komunikatívnej úrovni podmienkou.

If you see the future in electric cars, sense of endurance and value in customers, we are looking for you!
We established GreenWay in 2011 and today we are the largest provider of charging services in Slovakia and Poland, where more than 80% of electric car owners are charging with us. Our mission is to make electromobility an accessible and preferred mode of transport, thereby fulfilling our vision of a cleaner, healthier and safer Europe. For more information visit http://www.greenway.sk/.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov

Šustekova 49
851 04 Bratislava
ID: 3691892   Megjelentetés dátuma: 21.8.2019   A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások:   Základná zložka mzdy od 2.000 EUR brutto v závislosti od skúseností kandidáta + odmeny podľa výkonu