Junior účtovník (Junior Accountant) / e - mobility

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Šustekova, Petržalka
Termín nástupu
Nástup možný ihneď
1 100 EUR/mesiacZákladná zložka mzdy (brutto) od 1.100 EUR v závislosti od skúseností a praxe uchádzača plus ďalšie odmeny podľa výkonu

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho Accounting tímu hľadáme posilu na pozíciu Junior Accountant.

Tvojou úlohou bude:
  • účtovanie dokladov podľa nákladových stredísk (faktúry, banka, pokladňa, záväzky, pohľadávky)
  • vystavovanie faktúr
  • realizácia úhrad
  • monitorovanie saldokonta
  • účasť na účtovných závierkach a audite spoločnosti
  • práca v programe Navision

Čo ponúkame:

Ten najlepší tím, ktorý vie o elektromobilite takmer všetko.
Priateľskú a príjemnú pracovnú atmosféru.
Skvelé firemné teambuildingové aktivity.
Flexibilný pracovný čas a možnosť práce z domu.
Adekvátne a motivujúce finančné ohodnotenie.
Podporu vzdelávacích a športových aktivít.
Pracovný notebook a mobilný telefón.
Prácu, ktorá robí svet lepším pre našu a ďalšie generácie.

Ďakujeme všetkým uchádzačom, ktorých naša pozícia zaujala a zaslali nám svoj životopis a motivačný list.
Zároveň si vás dovoľujeme informovať, že spätne budeme kontaktovať len kandidátov, ktorí spĺňajú požiadavky na túto pracovnú pozíciu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Ekonomické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

Pokladňa - Pokročilý
Fakturácia - Pokročilý
Podvojné účtovníctvo - Pokročilý
Microsoft Office 365 - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Minimálne 1 rok relevantných pracovných skúseností na pozícii účtovník.
Znalosť angličtiny slovom i písmom (B1-B2).
Analytické myslenie, samostatnosť a zodpovednosť, orientácia na detail.
Prax účtovania v programe Navision výhodou.

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3607256  Megjelentetés dátuma: 29.9.2020  Alapbér (bruttó): 1 100 EUR/mesiac