Office manager / vedúca kancelárie / recepčná

GreenWay Infrastructure s.r.o.

Miesto práce
Bajkalská 5/B, Bratislava
Termín nástupu
15.02.2018
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Si usmievavá pohoďáčka, ktorá zvláda viacero rôznych úloh naraz? Si zodpovedná a máš rada v práci poriadok? Náš skvelý tím potrebuje šikovnú asistentku/vedúcu kancelárie/recepčnú. Pošli nám svoje CV-čko a pripoj k nemu pár viet o sebe. Uchádzačky na osobný pohovor budeme kontaktovať.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti:
· bežné administratívne práce a zabezpečovanie chodu spoločnosti,
· asistentská podpora manažmentu spoločnosti (príprava materiálov, nákup leteniek a rezervácia ubytovania na zahraničné cesty),
· organizácia tímových mítingov, príprava zápisov a podkladov,
· práca na recepcii spoločnosti, prijímanie návštev, telefonický kontakt,
· komunikácia s úradmi, notárom, dodávateľmi a inštitúciami,
· nákup kancelárskych potrieb, občerstvenia a vybavenia kancelárií.

Ponúkame ti:
  • prácu v skvelom tíme,
  • stabilnú pracovnú dobu,
  • osobnostný rast a samostatná práca,
  • zamestnanecké benefity (jazykové kurzy, multisport karta)

Výberové konanie ukončíme po nájdení vhodnej kandidátky na obsadenie pozície v našom tíme, po vzájomnej dohode o termíne nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Hospodárska korešpondencia - Základy
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Základy
Microsoft PowerPoint - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

  • skúsenosť na obdobnej pozícii je výhodou
  • príjemné vystupovanie
  • výborné organizačné schopnosti a schopnosť určovať priority
  • zodpovednosť a precíznosť
  • vysoká miera samostatnosti
  • flexibilita
  • odolnosť voči stresu

GreenWay je priekopníkom v rozvoji elektromobility na Slovensku. Už viac ako desať rokov budujeme verejnú nabíjaciu sieť, poskytujeme služby vodičom a prinášame riešenia pre majiteľov nabíjacích staníc. Našim poslaním je prispieť k tomu, aby sa elektrické vozidlá stali reálnou a preferovanou alternatívou dopravy pre ľudí na Slovensku a v ostatných krajinách strednej a východnej Európy. Aby sme to dosiahli, realizujeme množstvo aktivít na lokálnej a národnej úrovni, no pomáhame tiež vytvárať rámec pre rozvoj elektromobility v celej Európskej únii.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Ľubica Pavlovičová
E-mail: poslať životopis
ID: 3284896  Megjelentetés dátuma: 12.1.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou