IT Helpdesk Konzultant

Greenhill consulting, s. r. o.

Miesto práce
Zvolen
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 500 EUR/mesiac1500€ + bonusy do výšky až 30%

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Realizácia SW / HW inštalácií a riešenie technických problémov počas inštalácií
- Komunikácia a riešenie problémov za podpory tímu v Nemecku
- Spolupráca pri riešení technických problémov a riešení v oblasti HW a SW architektúry
- Správa serverov
- Zodpovednosť za sieťovú architektúru a ústredňu telefónnych ústrední
- Poskytovanie technickej podpory projektovému tímu a ďalším oddeleniam skupiny
- Školenie zamestnancov IT v oblasti inštalácií a implementácií SW v konkrétnych podmienkach

- Práca v medzinárodnej stabilnej spoločnosti
- IT tréningy
- Kompletné zaškolenie
- Možnosť profesionálneho a osobnostného rastu
- Možnosť práce s modernými technológiami
- Možnosť cestovania do iných krajín v rámci koncernu
- Práca na 3 smeny

Pokiaľ Vás naša ponuka zaujala, pošlite nám CV a motivačný list v anglickom jazyku.

Všetkým uchádzačom ďakujeme za prejavený záujem. Po dôslednom a starostlivom posúdení všetkých životopisov, budeme kontaktovať len kandidátov postupujúcich do ďalšieho kola výberu.
Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Spracovanie dreva a výroba výrobkov z dreva, výroba nábytku

Pozícia sa obsadzuje pre stabilnú medzinárodnú spoločnosť pôsobiacu dlhodobo na Slovensku

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Vodičský preukaz

B

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- schopnosť pracovať v tíme, ochota pracovať na smeny
- anglický jazyk B2
- flexibilnosť, zodpovednosť
- komunikatívnosť a orientácia na zákazníka
- ochota učiť sa novým technológiám
- otvorenosť profesionálnemu rastu

Ďalšie vítané znalosti:
Administrácia Windows serverov - základy
Administrácia UNIX/Linux - základy
Administrácia LAN/WAN - základy
Klient/server administrácia - základy

Personálna agentúra ponúka komplexný personálno-poradenský servis, ktorý zohľadňuje klientove individuálne požiadavky a potreby. Pre svojich klientov zabezpečujeme profesionálny prístup založený na dôvere, osobnom prístupe a rešpekte.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4019532  Megjelentetés dátuma: 15.2.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac