Bulk planner

GreenChem SK, s.r.o.

Miesto práce
Nobelova 34, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
minimálne 800 € + variabilná zložka mzdy, dohoda možná

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• plánovanie distribúcie chemických kvapalín na trhoch západnej a strednej Európy
• plánovanie a disponovanie kamiónov
• organizovanie, riadenie a koordinácia dopravy
• riešenie operatívnych problémov pri prepravách, nakládkach, vykládkach a pod.
• komunikácia s prepravcami a zahraničnými pobočkami
• orientácia v problematike CMR
• vytváranie a uzatváranie objednávok, administratíva

Vopred ďakujeme všetkým uchádzačom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti. Všetky životopisy a motivačné listy budú starostlivo posúdené, kontaktovať však budeme len vybraných uchádzačov spĺňajúcich požiadavky na inzerovanú pozíciu.
Osobné údaje uchádzačov, ktorí neuspejú vo výberovom konaní, budú po jeho skončení zlikvidované v zmysle Zákona č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

logistika, ekonómia, obchod

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

2

• VŠ vzdelanie výhodou
• znalosť maďarského, španielskeho a francúzskeho jazyka výhodou
• požadovaná prax v logistike 2 roky (pri znalosti jazykov v kombinácii anglický + jeden z vyššieuvedených i bez praxe)
• prax s Navision, resp. SAP výhodou
• skúsenosti s logistickým plánovacím softvérom výhodou
• schopnosť pracovať v tíme aj samostatne
• analytické myslenie a schopnosť rýchleho riešenia problémov
• komunikačné schopnosti

Distribúcia chemických produktov, pobočky v 9 krajinách Európy.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 2021680  Megjelentetés dátuma: 2.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálne 800 € + variabilná zložka mzdy, dohoda možná