Stavebný dozor

GREEFIN group, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- externé dozorovanie stavieb realizované našou spoločnosťou (vedenie dozoru nad stavebnými prácami, jednotlivými časťami dostavby a pod.)
- zodpovednosť za súlad priestorovej polohy s dokumentáciou stavby
- zodpovednosť za dodržanie všeobecných technických požiadaviek na výstavbu
- dohľad nad dodržiavaním časového harmonogramu (pravidelné vyhodnocovanie a podávanie aktuálnych hlásení o skutočnom stave projektu vzhľadom k časovému harmonogramu, upozorniť vedenie v prípade oneskorenia a navrhnúť možné opatrenia k vyriešeniu situácie)
- informovať vedenie o všetkých okolnostiach a vzniknutých nedostatkov
- zabezpečiť riadnu a úplnu reklamáciu prípadných nedostatkov, kontrolu a riadenie ich odstránenia
- dbať na dodržiavanie princípov BOZP
- sledovať vedenie stavebného denníka
- starostlivosť o dokumentáciu stavby
- ďalšie úlohy podľa pokynov nadriadeného v oblasti dohodnutého okruhu práce

V prípade záujmu o túto pozíciu nám prosím zašlite Váš profesný životopis v slovenskom jazyku spolu so súhlasom so spracovaním osobných údajov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

stavebné, technické

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

- zodpovednosť
- lojálnosť
- časová flexibilita
- odborná spôsobilosť pre činnosť stavebného dozoru (držiteľ oprávnenia na dozorovanie pozemných komunikácií a okrúhlej pečiatky)

Developerská spoločnosť. Financujeme, staviame a následne predávame vlastné rezidenčné projekty.

Počet zamestnancov

3-4 zamestnanci
ID: 1379794  Megjelentetés dátuma: 16.11.2016  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou