Sales Account Manager: Transport & Logistics

GrECo Slovakia GmbH – organizačná zložka

Miesto práce
Polus Tower 1, Vajnorská 100/A, Nové Mesto
Termín nástupu
01.06.2021
2 500 EUR/mesiacvrátane variabilného platu a doplnkových výhod, závisí od skúseností kandidáta

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Oslovovanie a získavanie nových klientov, správa a manažment špeciálnych poistných rizík korporátnych klientov. Starostlivosť o všetky klientove záležitosti v súlade so stanovenými postupmi a predpismi.

Práca zahŕňa:
- Aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí, najmä zúčastňovaním sa stretnutí s obchodnými klientmi z oblasti transportu a logistiky
- Efektívna a promptná správa všetkých aspektov klientových požiadaviek
- Iniciatíva a schopnosť manažovať vlastný obchodný plán
- Motivácia sa neustále vzdelávať a získavať nové poznatky v oblasti špeciálnych poistných rizík a súvisiacou legislatívou.

- Nadštandardné platové ohodnotenie s fixným platom, jasný a férový odmeňovací systém na základe dosiahnutých stanovených cieľov
- Výborná príležitosť kariérneho rastu s možnosťou manažérskej pozície
- Dôkladné zaškolenie a podpora lokálneho manažéra (ak je potrebné vrátane zabezpečenia profesionálnej kvalifikácie) na našej pobočke v Bratislave, v hlavnom sídle spoločnosti vo Viedni alebo v iných miestach pôsobnosti spoločnosti GrECo.

Ak Vás naša pracovná ponuka zaujala, ďakujeme vopred za zaslanie profesijného životopisu a motivačného listu v angickom jazyku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Microsoft PowerPoint - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Úspešný kandidát musí mať predchádzajúce skúsenosti v oblasti CMR-/poistenia zodpovednosti dopravcov a zasielateľov alebo správy pohľadávok prepravných a logistických centier a taktiež musí preukázať výnimočné predajné zručnosti.
- Proaktívny, entuziastický a zanietený prístup
- Pozitívny prístup ku klientom
- Schopnosť dôsledne pracovať aj pod stresovými situáciami
- Výborné komunikačné zručnosti
- Organizačné zručnosti so schopnosťou stanoviť si priority
- Anglický jazyk na komunikatívnej úrovni podmienkou
- Znalosť nemčiny veľkou výhodou
- Dobré používateľské znalosti produktov MS Office a internet

GrECo Slovakia je medzinárodne uznávaná spoločnosť zaoberajúca sa sprostredkovaním a poradenstvom v oblasti poistenia so špecializáciou na transport & logistiku. Pre novú rozvíjajúcu sa spoluprácu, hľadáme skúsených poisťovacích maklérov a poradcov.

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 4004820  Megjelentetés dátuma: 6.5.2021  Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/mesiac