Pokladník/čka v reštaurácii Kitchinn

GREATFOOD, s.r.o.

Miesto práce
Twin City B, Mlynské nivy, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok
Termín nástupu
Ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
970 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Medzinárodná spoločnosť pôsobiaca v gastro segmente na slovenskom a českom trhu hľadá pre svoj nový koncept kandidáta na pozíciu – Pokladník.
Staňte sa súčasťou našej spoločnosti a budete sa podieľať na vývoji najnovšieho gastro konceptu v Bratislave.

Náplň práce:
• Obsluha zákazníka pri predaji jedál a nápojov
• Blokovanie tovaru v pokladni
• Práca s financiami a ceninami
• Práca za barom - príprava kávy na profesionálnom kávovare, čajov,
• Starostlivosť o chod baru a jeho poriadok
• Udržiavanie čistoty na prevádzke
• Zodpovednosť za preberanie tovaru

Tringelty k platu
Zamestnanecká zľava na konzum
Práca v mladom kolektíve
Práca od pondelka do piatku
Možnosť kariérneho rastu
Veľmi dobre osobné ohodnotenie
Zázemie v silnej a stabilnej spoločnosti

V prípade záujmu, prosím, pošlite štruktúrovaný životopis s fotografiou v slovenskom jazyku na email: [email protected] Do subjektu správy, prosím, uveďte názov pozície!
V životopise uveďte text súhlasu so spracovaním osobných údajov v tomto znení: „Týmto spoločnosti GREATFOOD, s.r.o. udeľujem súhlas so spracovaním osobných údajov uvedených v žiadosti o prijatie do zamestnania, v životopise, osobnom dotazníku a osobných údajov získaných pri osobnom pohovore podľa zákona 122/ Z.z. o ochrane osobných údajov a o zmene a doplnení niektorých zákonov v znení zákona č. 84/214 Z.z. Súhlas so spracúvaním osobných údajov platí do jeho odvolania.“
Tento súhlas je možné kedykoľvek písomne odvolať. Vaša žiadosť bude po ukončení výberového konania skartovaná a vymazaná z našej evidencie.
Vzhľadom na veľké množstvo prijatých životopisov budeme odpovedať a kontaktovať len kandidátov, ktorí budú spĺňať požadované kritériá. Ďakujeme za pochopenie.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Úplný začiatočník (A1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Vynikajúce komunikačné schopnosti
Príjemné vystupovanie
Kreatívny prístup a flexibilita
Samostatnosť, zodpovednosť a dôslednosť
Odolnosť voči stresu
Dodržiavanie interných pravidiel

Reštaurácia Kitchinn je jedinečným konceptom v modernom stravovaní. Dopoludnia ponúka kvalitné raňajky a kávu , počas obedov expresný servis s veľkým výberom jedál s možnosťou take away a popoludní sa mení na štýlovú reštauráciu s ponukou kvalitných drinkov. Reštauráciu Kitchinn nájdete v B bloku Twin City Mlynské Nivy.
Koncept Kitchinn v štýle fast casual food ponúka prioritne:
o Zdravú, kvalitne pripravenú, výživnú a nutrične vyváženú stravu
o Rýchly servis bez čakania s možnosťou take away
o Štýlový interiér a príjemnú atmosféru reštaurácie
o Ekologický rozvoz jedál ponúkaných cez www.kitchinn.sk

Počet zamestnancov

5-9 zamestnancov
ID: 2984101  Megjelentetés dátuma: 14.2.2020  Alapbér (bruttó): 970 EUR/mesiac