Junior/Senior realitný/-á maklér/-ka - pridajte sa k nám !

Gravis reality s.r.o.

Miesto práce
Seberíniho 1, Bratislava
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme šikovnú osobnosť, pre prácu do kancelárie v Ružinove. Ak máš obchodné zručnosti, príjemné vystupovanie a si komunikatívny, táto ponuka je vhodná práve pre teba.

Náplň práce:
- Aktívne vyhľadávanie nehnuteľností
- Spravovanie/udržiavanie dát nehnuteľností v informačnom systéme
- Komunikovanie s klientami
- Zastupovanie klienta v úradnom styku s katastrálnym úradom, bankou a notárom
- Zabezpečovanie podkladov k obchodnému prípadu
- Vyhľadávanie nehnuteľností podľa zadaných kritérii od klienta/zákaznika

- Ponúkame bezplatné zaškolenie a tréning pre nových maklérov
- Komplexná podpora skúsených kolegov pri zaučení
- Používanie PC a služobných telefónov v kancelárii (aj na súkromné účely)
- Transparentné odmeňovanie podľa zrealizovaných obchodov
- Príjemné pracovné prostredie
- Flexibilný pracovný čas

Ak Vás naša ponuka zaujala, zašlite nám životopis na email: [email protected], vhodných uchádzačov budeme kontaktovať.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Ostatné znalosti

Strojopis - Základy
Microsoft Word - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Príjemné vystupovanie,
Aktívny prístup k práci, samostatnosť, komunikatívnosť, flexibilita.
Druh pracovného pomeru bude upresnený na osobnom pohovore.
Vlastný automobil, práca s PC – bežný užívateľ.
Výhodou (nie však podmienkou) je predchádzajúca prax so sprostredkovaním obchodu.

Pre našich klientov poskytujeme kvalitné komplexné profesionálne služby v oblasti predaja, prenájmu a kúpy nehnuteľností. Naša spoločnosť je tvorená tímom pracovníkov, ktorí majú viac ako 10 ročné skúsenosti v tejto oblasti a zabezpečia hladký priebeh celého procesu od poradenstva až po realizáciu obchodu.
ID: 3052749  Megjelentetés dátuma: 11.11.2017  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou