Správca IT prostredia prvej úrovne – podpora koncových užívateľov

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Bratislava II, Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 300 EUR/mesiacFinančné ohodnotenie od 1300,- brutto v závislosti od vzdelania a praxe.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Helpdesk 1. úrovne
- správa incidentov a správa systému riadenia požiadaviek,
- obsluha centrálnej poštovej schránky Service desk-u,
- komunikácia s koncovými užívateľmi,
- telefonická podpora IT hotline,
- onsite aj online podpora koncových užívateľov,
- vzdialená podpora koncových užívateľov v teréne,
- riešenie incidentov SW, HW,
- IT školenia pre koncových užívateľov,
- všetky činnosti IMACD (výmeny životného cyklu HW, vyradenie z prevádzky).

Zaujímavá práca v inšpiratívnom tíme, prístup k najnovším technológiám, zaujímavé finančné ohodnotenie, možnosť odborného vzdelávania.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Prax na pozícii/v oblasti

Výhodou

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- komunikačné schopnosti
- prezentačné schopnosti
- organizačné schopnosti
- schopnosť komunikovať s IT špecialistami
- schopnosť pracovať v kolektíve
- skúsenosť s inštaláciami Windows desktop distribúcií
- skúsenosť so správou mobilných zariadení na báze Android a Apple IOS
- skúsenosť so správou sieťových a lokálnych tlačiarní
- skúsenosti s vybranými hardwarovými a technickými prostriedkami
- skúsenosti s vybranými softwarovými platformami/aplikáciami

Vítané skúsenosti :
- znalosť sieťových protokolov a služieb (TCP/IP, DNS, DHCP atď.)

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 4007253  Megjelentetés dátuma: 10.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 300 EUR/mesiac