JavaScript programátor pre UI

Gratex International, a.s.

Galvaniho, Bratislava, Slovensko (Pozícia umožňuje občasnú prácu z domu)
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacohodnotenie od 1500,- brutto v závislosti od vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj UI aplikácii pre webové prehliadače.

Pozícia vhodná aj pre absolventa, zaujímavé platové ohodnotenie, možnosť absolvovať školenia a získať celosvetovo platné certifikáty, prácu v inšpiratívnom mladom tíme, prístup k najnovším technológiám, možnosť presadiť osobnú iniciatívu.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) a Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Počítačové znalosti - programátor:
JavaScript – pokročilý
HTML/CSS – základy
XML/XSLT/XPath – základy

Uvítame znalosti:
Práca s GIT repozitármi

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3578734  Megjelentetés dátuma: 26.9.2022  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac