IT analytik pre oblasť poisťovníctva

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Galvaniho 17/C, Ružinov
Termín nástupu
dohodou
1 500 EUR/mesiacdohodou od 1500,- brutto podľa vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Náplňou ponúkanej práce je:
- Zber požiadaviek od zákazníka alebo konzultantov pobočky.
- Analýza požiadaviek a návrh riešenia (procesy, workflows, prípady použitia, dátový model).
- Komunikácia s tímom vývojárov (vysvetlenie návrhu riešenia, konzultácie detailov), testovanie.
- Školenie zákazníka.
- Práca s databázou v rámci analýzy riešenia a zadávania úloh pre vývojárov.

Zaujímavá práca v inšpiratívnom tíme, prístup k najnovším technológiám, možnosť presadiť osobnú iniciatívu, zaujímavé pracovné ohodnotenie.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete spracujeme v súlade so zákonom č. 18/2018 Z.z. o ochrane osobných údajov v znení neskorších predpisov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

technické, ekonomické, IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Slovenský jazyk - Pokročilý (C1)

- Všeobecný prehľad v IT so zameraním na databázy,
- znalosť oblasti penzijného poistenia výhodou, nie podmienkou,
- komunikatívnosť,
- znalosť anglického jazyka.

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 3124314  Megjelentetés dátuma: 5.5.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac