MS Dynamics NAV (Navision) Developer

Gratex International, a.s.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
dohodou podľa vzdelania a praxe

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Vývoj/rozvoj riešení pre segment poisťovníctva. Práca na projektoch v Austrálii.

Ponúkame prácu pre jednu z najvýznamnejších spoločností v oblasti informačných technológií pôsobiacich na Slovensku, atraktívnu tímovú prácu v mladom kolektíve, prístup k najnovším informačným technológiám, možnosť sebarealizácie a primerané finančné ohodnotenie a kompenzácie.

Ak Vás ponúkaná pozícia zaujala, motivačný list spolu so štruktúrovaným životopisom v slovenskom alebo anglickom jazyku zašlite e-mailom na adresu [email protected]. Do predmetu správy uveďte názov pozície. Údaje, ktoré nám poskytnete, starostlivo posúdime a spracujeme v súlade so zákonom č. 428/2002 Z. z. o ochrane osobných údajov. Vopred ďakujeme všetkým za prejavený záujem. Kontaktovať budeme len uchádzačov, ktorí spĺňajú uvedené požiadavky.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Požadované znalosti:
-minimálne dva roky komerčných skúseností v C/SIDE (Navision) vývoji
-Microsoft Dynamics NAV (Navision) C/SIDE Solution Development Exam (5.0 alebo 2009)
-základná znalosť T-SQL
Vítané znalosti:
-základná znalosť .NET a Visual Basic
-dobré písomné a komunikačné zručnosti
-výborné schopnosti riešiť problémové situácie

Gratex International, a.s. sa zaoberá návrhom, vývojom, nasadzovaním a údržbou softvérových aplikácií, resp. komplexných informačných systémov a poskytovaním služieb v oblasti systémovej integrácie IT. Svoje služby poskytuje zákazníkom na Slovensku aj v zahraničí.

Počet zamestnancov

200-249 zamestnancov
ID: 1262398  Megjelentetés dátuma: 4.9.2012  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: dohodou podľa vzdelania a praxe