Safety and Road Maintenance Supervisor

Via Pribina Operations, a. s.

Miesto práce
Nitra, Stredisko údržby Selenec, okres Nitra
Termín nástupu
01.05.2018
Mzdové podmienky (brutto)
Dohodou/ pri osobnom pohovore

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• riadenie a koordinácia práce operátorov zabezpečovania bezpečnosti a údržby cesty,
• plánovanie zmien pre pracovníkov oddelenia cestnej údržby,
• organizácia, plánovanie, supervíziu každodenných činností spojených s údržbou a bezpečnosťou cesty (čistenie, opravy,...),
• koordináciu činností zabezpečovaných subdodávateľmi,
• prijatie nevyhnutných opatrení na zabezpečenie bezpečnosti cesty a riadenia premávky počas vykonávania údržby alebo opráv pracovnými skupinami,
• riadenie vozového a strojového vybavenia na údržbu cesty,
• zaškoľovanie podriadených zamestnancov,
• príjem a výdaj vybraných skladových komodít,
• príprava nákupu a nákup vybraných skladových komodít,
• pripraviť potrebné správy týkajúce sa prehliadok a údržby,
• pohotovostná služba mimo pracovného času,
• organizácia zimnej údržby, s dôrazom na zjazdnosť vozovky.

• stravné lístky,
• úrazové poistenie,
• ročný bonus,
• preplácanie pomernej časti diaľničnej známky,
• teambuildingy.

Životopis spolu so žiadosťou o prijatie do zamestnania zasielajte na adresu [email protected]. Kontaktovať budeme len vybraných uchádzačov.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie

Vzdelanie v odbore

strojárske,stavebné,technické

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Pokročilý
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Outlook - Pokročilý
Personalistika - Základy

Vodičský preukaz

B

Prax na pozícii/v oblasti

2-5

zodpovednosť, orientácia na dosahovanie zadaných cieľov, organizačné a koordinačné schopnosti, schopnosť viesť a motivovať tím ľudí, bydlisko v blízkosti strediska údržby Selenec s dojazdom do 30 minút pre prípad privolania z pohotovosti, základná znalosť Zákonníka práce

Via Pribina Operations, a.s.- prevádzkovanie a údržba rýchlostnej cesty R1 - PRIBINA úsek Nitra - Tekovské Nemce na Slovensku, www.viapribina.sk.
Via Pribina Operations, a.s. je dcérska spoločnosť VINCI Highways, ktorá pôsobí celosvetovo v 16 krajinách. VINCI Highways je poprednou koncesnou spoločnosťou a poskytovateľom služieb cestnej dopravy. VINCI Highways v spolupráci s miestnymi partnermi navrhuje, financuje, stavia a prevádzkuje takmer 4 000 km ciest podľa najvyšších medzinárodných štandardov bezpečnosti a kvality.

Počet zamestnancov

25-49 zamestnancov
ID: 982641  Megjelentetés dátuma: 7.3.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Dohodou/ pri osobnom pohovore