Samostatná účtovníčka/účtovník (s anglickým jazykom)

Grant Thornton Slovensko

Miesto práce
Trenčín
Termín nástupu
Dohodou/Okamžite
1 500 EUR/mesiacKonečná výška základnej mzdy bude dohodnutá podľa predchádzajúcich skúseností a schopností. K platu prináleží aj výkonnostný bonus 2x ročne až do výšky jedného mesačného platu (ekvivalent 13. a 14. platu)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Využite príležitosť pracovať pre renomovanú a stabilnú medzinárodnú spoločnosť v oblasti auditu, finančného a daňového poradenstva. Pretože stále rastieme a pribúdajú nám klienti, do našej novootvorenej pobočky v Trenčíne hľadáme kolegyňu/kolegu, ktorá/ý bude spracovávať účtovníctvo pre vybraných medzinárodných klientov spoločnosti.

Čo od Vás očakávame?
• Spoľahlivosť a zodpovednosť pri spracovaní účtovnej a ekonomickej agendy našich klientov
• Chuť stať sa v účtovníctve odborníkom a robiť prácu moderným a progresívnym spôsobom na najvyššej úrovni kvality
• Vzdelanie v oblasti účtovníctva/financií/ekonómie

Čo Vám ponúkame?
• Možnosť budovať kariéru v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Firemný vzdelávací program
• Otvorenú a ľudskú firemnú kultúru, motivujúce pracovné prostredie a tím skúsených a inšpirujúcich spolupracovníkov

Čo bude Vašou úlohou?
• Spracovanie podvojného účtovníctva pre klientov
• Účtovanie dokladov
• Kontrola stavov účtov na mesačnej báze
• Príprava DPH priznaní pod odborným vedením
• Príprava ročnej účtovnej závierky a výpočtu dane
• Aktívna komunikácia s prideleným portfóliom klientov
• Riešenie individuálnych požiadaviek klienta
• Spolupráca pri zavádzaní a nastavovaní digitálnych a automatizovaných procesov v účtovníctve, práca s digitálnymi a cloudovými riešeniami

• Práca v stabilnej medzinárodnej spoločnosti
• Prístup k zaujímavým medzinárodným projektom
• Pozitívna a neustále sa zlepšujúca firemná kultúra
• Možnosť odborného vzdelávania
• Možnosť aktívne komunikovať v cudzom jazyku
• Jazykové vzdelávanie hradené zamestnávateľom
• Inšpiratívne pracovné prostredie a možnosť odborného rastu
• Organizované vianočné večierky, teambuilding a pod.
• Výhodné platové podmienky

C.V. a sprievodný list v slovenskom a anglickom jazyku pošlite prosím na adresu:
[email protected]

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

Financie, ekonomia, manažment, finančníctvo a výkazníctvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Podvojné účtovníctvo - Expert
Microsoft Excel - Pokročilý
Microsoft Office - Pokročilý
Zákon o dani z príjmu - Pokročilý
Zákon o DPH - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

Účtovníctvo a dane

Počet rokov praxe

7

• Znalosť zákona o dani z príjmov a DPH je podmienkou
• Technické zručnosti v oblasti digitálneho spracovania účtovníctva
• Ovládanie anglického jazyka je podmienkou, ovládanie nemeckého jazyka je výhodou
• Precíznosť a zodpovednosť
• Flexibilita
• Samostatnosť
• Orientácia na klienta
• Schopnosť organizovať si režim práce
• Tímový hráč

Grant Thornton je siedma najväčšia medzinárodná poradenská spoločnosť na svete s pobočkami po celom svete. Na Slovensku si Grant Thornton za posledné tri desaťročia vybudoval silnú pozíciu v oblasti daňového poradenstva, auditu, účtovníctva a mzdového účtovníctva. Už niekoľko rokov poskytujeme komplexné služby aj v oblasti podnikového poradenstva, vrátane manažérskeho a transakčného poradenstva.

Spoločnosti Grant Thornton na Slovensku v súčasnosti zamestnávajú spolu cez 80 zamestnancov. K viac ako 700 klientom patria dôležité verejné a súkromné entity a taktiež veľa medzinárodných spoločností.

Počet zamestnancov

50-99 zamestnancov
ID: 4166002  Megjelentetés dátuma: 21.9.2021  Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac