2D Grafik & Kreatívec

GrandPano Studio - Ing. Silvia Dašková

Miesto práce
Hattalova, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, skrátený úväzok, na dohodu (brigády), živnosť
Termín nástupu
06.12.2018
Mzdové podmienky (brutto)
1200

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme človeka, ktorý by mal na starosti tvorbu 2D grafiky a tvorbu vizuálnej komunikácie za účelom marketingu našej spoločnosti.
Hľadáme človeka s citom pre estetiku, so strednou až pokročilou znalosťou Photoshopu. Skúsenosti s 3D softwareom a herným enginom UE4 je vítaná.

Flexibilný pracovný čas, individuálne bonusy, rýchlo rastúca firma, super kolegovia!
Práca plná inovácii, účasť na konferenciách, práca na kreatívnych projektoch, profesný rast.

Informácie o výberovom konaní

Prosím do predmetu emailu napíšte "grafik"
Prosím o zaslanie stručného C.V. spolu s portfóliom Vašich projektov.
Prosím o zaslanie najbližšieho termínu nástupu.

Požiadavky na zamestnanca

základné vzdelanie
študent strednej školy
stredoškolské bez maturity
stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

markteting, reklama

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1) alebo Nemecký jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Adobe Photoshop - Pokročilý
Adobe After Effects - Pokročilý

Vodičský preukaz

B

Počet rokov praxe

3

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Orientacia v digitálnom svete,
Prehľad o trendoch a VR
Samostatnosť
Komunikácia
Kreativita

Venujeme sa vývoju VR hier, aplikácii a developerských projektov hlavne v oblasti B2B.
Sme dynamická mladá firma, ktorá poskytuje digitálne služby medzinárodne.
Pracujeme v prostredí Unreal Engine 4 a 3ds Max s ambíciou uplatniť sa na poli tvorby počítačových hier. Pracujeme so zariadeniami pre virtuálnu realitu ako HTC Vive a Oculus a mnoho iných.
ID: 3549962  Megjelentetés dátuma: 30.11.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1200