Brigáda - Asistent/Office Manager (M/F)

grandaliro s.r.o.

Miesto práce
Mlynské nivy 5, Ružinov
Druh pracovného pomeru
na dohodu (brigády), internship, stáž
Termín nástupu
ihneď
Mzdové podmienky (brutto)
5 EUR/hod.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pridaj sa do tímu nadšencov pre healthcare marketing. Naším cieľom nie je tvoriť len digitálne kampane, ale najmä edukovať verejnosť, aby mala čo najkvalitnejšie informácie o zdraví. A s tým súvisí aj vývoj rôznych digitálnych produktov a platforiem.

Našimi klientami sú najmä farmaceutické firmy, healthcare startupy ale aj iné spoločnosti, ktoré podnikajú v oblasti zdravia. Riešime napríklad osvetové kampane (awareness o určitom ochorení, zvyšovanie adherencie), ale venujeme sa aj marketingu voľnopredajných liekov či výživových doplnkov v rámci EÚ

Hľadáme človeka na 10-20 hodín týždenne, vzhľadom na typ agendy uprednostníme študenta/tku.

Preferujeme človeka z Bratislavy a okolia, ktorý by vedel chodiť osobne k nám do Nivy Tower na cca 1 – 2 dni v týždni resp. podľa potreby.

Budeš mať na starosti hlavne administratívu našej spoločnosti. Pre lepšiu predstavu ti môže pomôcť tento opis činností:

- Administratívna výpomoc (pošta, faktúry, doklady)
- Úprava a príprava jednoduchých interných zmlúv
- Výpomoc pre projektových manažérov v prípade potreby
- Spravovanie interného portálu

Práca v rozsahu 10-20h / týždeň
Plat 5EUR/hod

Ak budeš šikovný/á, dáme ti priestor pracovať a učiť sa aj na klientských alebo našich interných projektoch.

Na pohovory budeme pozývať hlavne študentov/študentky VŠ, keďže uprednostňujeme brigádnickú prácu.

K svojmu životopisu prosím pripojte aj odpoveď na otázku - Na aký projekt / prácu si doposiaľ najviac hrdý/á?

Následne budeme na pohovor pozývať len tých/tie, ktorí/é nás svojim životopisom a odpoveďou najviac zaujali.

Požiadavky na zamestnanca

študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1) a Slovenský jazyk - Expert (C2)

Ostatné znalosti

Microsoft Word - Základy
Microsoft Excel - Základy
Microsoft Office 365 - Mierne pokročilý
Komunikačné schopnosti - Pokročilý

Ak si ďalšia Donna Paulsen a vieš dobre navnímať náš tím a naše potreby tak nepotrebuješ vedieť nič viac. Pre ostatných smrteľníkov:

- Zodpovednosť, samostatnosť
- Proaktivita, komunikatívnosť
- Zmysel pre detail a doťahovanie vecí do konca
- Ochota neustále učiť sa nové veci
- Premýšľať nad tým, čo robíš v kontexte a o krok vpred
- Výborná angličtina
- Študent/ka VŠ

Spĺňaš 90 % podmienok? Neváhaj a napíš nám!

Sme marketingová agentúra, ktorá sa venuje projektom v oblasti zdravotníctva.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3986743  Megjelentetés dátuma: 1.8.2023  Alapbér (bruttó): 5 EUR/hod.