Barman / Barmanka - Demi Chef de Rang pre Grand Hotel Kempinski High Tatras s možnosťou poskytnutia ubytovania

Grand Hotel Kempinski High Tatras

Miesto práce
Kúpeľná 6, Vysoké Tatry-Štrbské Pleso
Termín nástupu
Ihneď
Od 1 250 EUR/mesiacVýška základnej mzdy závisí od odborných zručností a skúseností kandidáta a môže byť vyššia. Do základnej mzdy nie sú započítané príplatky za prácu v noci, cez víkendy a sviatky v zmysle Zákonníka práce. Pre kandidátov mimo regiónu poskytujeme možnosť ubytovania.

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Do nášho tímu do Tatranskej rozprávky hľadáme skúseného profesionála na pozíciu barman / barmanka do Lobby Lounge & Bar.

Hľadáme človeka so skúsenosťami a praxou čašníka, barmana a baristu, ktorý doplní náš tím v snahe poskytovať našim hosťom služby a servis na najvyššej úrovni.

Hľadáme človeka s pozitívnym myslením, ktorý má rád dynamické prostredie a má chuť sa kariérne a profesne posunúť.

Dôležité je mať chuť učiť sa nové veci, odhodlanie zvládnuť pracovné nasadenie a byť súčasťou tímu – pretože v dobrom kolektíve sa všetko zvláda lepšie.

Do nášho tímu hľadáme ľudí, ktorí dokážu svojim postojom, komunikáciou a správaním prepojiť ľudí, nápoje, koktaily, jedlo a priestor do zážitku, aby sa naši zákazníci k nám radi vracali. Oceňujete prácu v mladom kolektíve, v ktorom spolu so svojimi kolegami radi vytvoríte gastro zážitok pre našich hostí.

Náplň práce:
- Profesionálna obsluha hostí s ohľadom na ich maximálny komfort.
- Mať svoj Lobby Lounge & Bar pod kontrolou- čistotou, dostatočným množstvom sortimentu a prípravou "Mise en Place".
- Komplexná starostlivosť o zákazníka - poskytovanie servisu pri výbere jedál a nápojov.
- Prijímanie objednávok od zákazníkov, príprava a servírovanie nápojov, servírovanie jedál.
- Príprava nápojov, káv, kokteilov a jedál podľa receptúr a ich servírovanie.
- Byť dôslední, presní a profesionálni pri dodržiavaní receptúr.
- Profesionálne správanie podľa nastavených hotelových štandardov.
- Vytvárať hosťom atmosféru pohody, poskytovaním svojich služieb.
- Tímová spolupráca a ochota pomôcť kolegom.
- Práca s pokladňou a vystavovanie účtov; kontrola skladových zásob.
- Dodržiavanie zásad hygieny pri manipulácii s potravinami a nápojmi.
- Práca pred aj za barom – keďže Lobby Lounge & Bar funguje ako ,,celodenná prevádzka“ kde sa servírujú nielen kávy, limonády, koktaily, nápoje ale aj jedlá a zákusky.

- práca pre unikátny 5 hviezdičkový hotel patriaci do najstaršej Európskej hotelovej siete
- pôsobenie v krásnom horskom prostredí vo Vysokých Tatrách
- kultivovaná komunikácia u stabilného zamestnávateľa
- možnosť cestovať a pracovať pre sieť Kempinski v rámci celého sveta
- možnosť kariérneho rozvoja a rastu pomocou tréningového programu
- online kurzy pre zdokonalenie sa v hotelierstve
- príspevok na cestu do práce pre zamestnancov, ktorí nemajú poskytnuté zamestnanecké ubytovanie
- pre kandidátov mimo regiónu poskytujeme možnosť ubytovania
- teambuildingové aktivity v letnom aj zimnom období
- práca v priateľskom kolektíve

V prípade, že spĺňate uvedené požiadavky a máte záujem zúčastniť sa výberového konania na uvedenú pozíciu, pošlite, prosím, svoj štruktúrovaný životopis V SLOVENSKOM A ANGLICKOM JAZYKU cez tlačidlo "Poslať spoločnosti životopis".

Ďakujeme všetkým kandidátom za prejavený záujem pracovať v našej spoločnosti, avšak iba vybraní kandidáti, ktorí spĺňajú všetky stanovené kritéria budú pozvaní na osobný pohovor.

Predpokladaný termín ukončenia výberového konania

8.5.2024 (ostáva ešte 13 dní)

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Skúsenosti s prácou na rovnakej pozícii, ideálne v zahraničí, na výletných lodiach alebo v 5* zariadeniach sú veľmi vítané, avšak to nie je podmienkou
- Znalosť anglického jazyka na komunikatívnej úrovni PODMIENKOU
- SLOVENSKÝ jazyk je taktiež podmienkou
- Silná orientácia na zákazníka
- Prívetivé a ochotné správanie
- Zmysel pre poriadok a precíznosť

Spoločnosť vznikla v Nemecku v roku 1897 a je najstaršou európskou luxusnou hotelovou skupinou. Portfólio spoločnosti Kempinski tvoria hotely, ktoré sú charakteristické či už svojou historickou unikátnosťou, romantickými miestami alebo dominantnou polohou v mestách zvučného mena. Hotely sa nachádzajú v Európe, Afrike, na Blízkom východe a v Ázii. Bohatá tradícia každého hotela vyznáva kultúru a zvyky danej destinácie a zabezpečuje prvotriedny servis, pre ktorý je spoločnosť preslávená. Kempinski je vždy prvou možnosťou pre náročného klienta, ktorý uprednostňuje luxus.

GRAND HOTEL KEMPINSKI HIGH TATRAS
Developerský projekt významného realitného developera na Slovensku otvoril dvere pre svojich prvých hostí v máji 2009. Unikátna stavba liečebného domu Hviezdoslav prešla prvýkrát po sto rokoch od otvorenia rozsiahlou rekonštrukciou. Grand Hotel Kempinski High Tatras bol otvorený ako prvý 5-hviezdičkový hotel medzinárodnej siete na Slovensku.
Tento exkluzívny hotel sa nachádza na brehu jazera, v malebnom prostredí Štrbského Plesa, v nadmorskej výške 1351 metrov. K dispozícii je 98 luxusne zariadených izieb vrátane apartmánov. V hoteli sa nachádza exkluzívna Grand Restaurant a Lobby Bar, ako aj konferenčné priestory s kapacitou do 120 osôb. Hotel taktiež disponuje rozsiahlym ZION SPA LUXURY s bazénom, saunovým svetom, vírivou vaňou, moderným fitnes centrom ako aj s možnosťou ošetrenia tváre a tela.
Komplex sa nachádza v Národnom parku Vysoké Tatry s najvyšším stupňom ochrany. Je to tiež budova, ktorá je na zozname ako stupeň II, čo z nej robí národnú pamiatku.

Počet zamestnancov

100-149 zamestnancov

Kontakt

Kontaktná osoba: Peter Škoda
Tel.: +421/52/32 62 300
E-mail: poslať životopis
ID: 4063535  Megjelentetés dátuma: 8.4.2024  Alapbér (bruttó): 1 250 EUR/mesiac