Jelentkezzen önéletrajz nélkül

Recepčná na plný pracovný úväzok

Grand Castle Liptovský Hrádok

Miesto práce
Chateau GrandCastle, Liptovský Hrádok
Termín nástupu
1.9.2020
Mzdové podmienky (brutto)
770 - 900 EUR/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme kolegyňu na recepciu na plný pracovný uväzok.
Ponúkame prácu v noblesnom prostredí v dynamickom, mladom kolektíve, striedanie smiem dlhý a krátky týždeň, žiadne nočné smeny.
Požadujeme príjemné vystupovanie, výborné komunikačné a organizačné schopnosti, plynulá angličtina slovom aj písmom.
Hľadame osobu, ktorá vie pracovať a robiť rozhodnutia somostatne, bez supervízie.
Nástup od 1.9.2020 s potrebou skoršieho zaúčania sa.
Ubytovanie žiaľ, neposkytujeme.

žiadne nočné smeny, bonusy, strava nad rámec zákona

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Administratíva, Hotelierstvo

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

Microsoft Office 365 - Pokročilý

Prax na pozícii/v oblasti

1

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Spoločnosť AVANS s.r.o. vznikla v roku 1992 a je prevádzkovateľom unikátneho renesančného kaštieľa Chateau GrandCastle v Liptovskom Hrádku, ktorý poskytuje nadštandarné ubytovanie, reštauračné služby a konferenčné priestory.

Náš útulný boutique Hotel, je marketingovo, systémovo ako aj hospodársko-technicky zabehnutý s celoročným fungovaním na lukratívnom turistickom mieste - v srdci Liptova.

Hotelová reštaurácia so špičkovým hodnotením návštevníkov (4,6* Google / 9,1 Booking.com), poskytujúca mimoriadne vysoký štandard ubytovacích a reštauračných služieb s proklientským prístupom, slúži prioritne pre ubytovaných hostí a eventy usporiadané v zariadení, rovnako však aj pre širokú verejnosť.

Veríme, že práve Vy budete príjemným spestrením zabehnutého tímu v našej prevádzke a radi Vám v rámci nej vytvoríme príjemný priestor na Vašu realizáciu.
Tešíme sa na Váš životopis.

Počet zamestnancov

20-24 zamestnancov
ID: 3948182  Megjelentetés dátuma: 6.8.2020  Alapbér (bruttó): 770 EUR/mesiac