Konzultant/tester softvérových aplikácií s nemčinou

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
1 400 EUR/mesiac1.400 € brutto mesačne + variabilná zložka mzdy vo forme pravidelných prémií a benefitov podľa Personálnej a sociálnej politiky spoločnosti

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

• samostatné vedenie a zodpovednosť za projekty v oblasti testovania poistných produktov
• koordinovanie procesu testovania
• samostatná príprava odborných funkčných testov
• podpora a poradenstvo v odborných otázkach pre kolegov, prípadne zákazníkov
• komunikácia s ostatnými testermi a vývojármi z materskej spoločnosti v Nemecku, ako aj s tými slovenskými
• vedenie zákazníkov počas procesu testovania a zavádzania našich produktov
• pracovné cesty do zahraničia
• dlhodobá spolupráca

 atraktívny vernostný program pre dlhoročných pracovníkov
 odmeňovací a prémiový systém
 dovolenka nad rámec
 pružný pracovný čas s pevnou časovou zložkou od 9:00 do 15:30 hod.
 každoročne deň plateného voľna 31. 12.
 podpora zamestnancov pri dlhodobej práceneschopnosti
 kurzy anglického a nemeckého jazyka priamo na pracovisku
 firemné podujatia
 stravné lístky, príspevok na individuálne aktivity, posilňovňa, masáže

Informácie o výberovom konaní

Svoj životopis nám posielajte v nemeckom jazyku

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Vývoj softvéru v oblasti poistenia

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

SQL - Základy
XML - Základy
Testovanie softvéru - Pokročilý

• skúsenosti s testovaním softvéru
• veľmi dobré komunikačné schopnosti v nemeckom jazyku
• základy SQL a XML
• úspešne ukončené SŠ alebo VŠ vzdelanie I. alebo II. stupňa
• prax v poisťovníctve, praktická znalosť poistných produktov a práce s poistným informačným systémom je výhodou
• samostatnosť, presnosť, zodpovednosť

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3944136  Megjelentetés dátuma: 29.7.2020  Alapbér (bruttó): 1 400 EUR/mesiac