Firewall Engineer (Check Point)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Mzdové podmienky (brutto)
od 2500 € brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- dobudovanie, prebudovanie, migrácia častí infraštruktúry
- projektová činnosť (dizajn a implementácia zmien a nových častí infraštruktúry) - projekt je dedikovaný pre 1 klienta
- troubleshooting v rámci zadaných change request
- komunikácia s klientom v anglickom jazyku

- 3 dni dovolenky navyše
- finančný benefit na kultúru a šport
- stravné lístky v hodnote 3,6 € plne hradené zamestnávateľom
- home-office
- preplácanie PN vo výške 90%
- on-call duty platené vo výške 20% zo mzdy zamestnanca
- pravidelné letné/zimné team buildingy

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť poskytujúca IT služby v celosvetovom meradle.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- Check Point (VSX, SIC, ClusterXL, virtualizácia, boxy)
- Fortinet
- TUFIN výhodou
- anglický jazyk čítať, písať, rozprávať

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3654221  Megjelentetés dátuma: 16.9.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 2500 € brutto mesačne