Linux System Administrátor / Support - podpora MDM

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Prievozská, Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
Dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
od 1500 € btt / mesiac (záleží od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- podpora Mobile device management riešení
- inštalácia a správa developerských testovacích produkčných systémov
- inštalácia a správa linuxových, aplikačných a databázových serverov
- práca v kolektíve 5-6 adminov

- 2 - 3 dni mesačne home-office
- preplácanie odbornej literatúry, kurzov a konferencií
- vzdelávanie
- jazyková kurzy
- onboarding bonus
- preplácanie obedov
- finančné príspevky
- zdravotná starostlivosť
- multisport karta

Flexibilný pracovný čas v zmysle, že sa Admini striedajú, aby pokryli core time od 7:00 do 18:00.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť, ktorá sa už 18 rokov venuje vývoju kvalitných aplikácií a inovatívnych SW riešení pre klientov z oblasti súkromného a verejného sektoru.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Administrácia UNIX/Linux - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- skúsenosti s administráciou Linux
- skúsenosti s administráciou Windows serverov, OpenSource databáz, NoSQL databáz
- skúsenosti s administráciou virtualizácie (KVM) a virtualizačných serverov
- aktívna znalosť AJ
- administrácia Java aplikačných serverov Tomcat, Wildfly výhodou

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3641892  Megjelentetés dátuma: 28.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1500 € btt / mesiac (záleží od skúseností)