.NET developers

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
asap
1 700 - 3 000 EUR/mesiacOd 1500 € / btt (závisí od skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme technicky kvalifikovaného zamestnanca, ktorý sa stará o kvalitu kódu a riadi zmeny a inovácie. Projekt pre švajčiarskeho zákazníka, ktorý pôsobí v oblasti práškovej metalurgie a zameriava sa na dizajn a výrobu vysokovýkonných priemyselných lisov. Kolegovia vyvíjajú aplikáciu, ktorá tieto lisy riadi.

• Architektúra, dizajn a vývoj
• Rozvoj využívajúci hlavne .NET 4.6, WPF, Entity Framework, SQL Server
• Účasť na zlepšovaní procesov a rozhodovaní o technológiách
• Riešenie problémov, ladenie, testovanie jednotky
• Účinné a presné preskúmanie kódu
• Potreba prevziať zodpovednosť za vlastné rozhodnutia a opatrenia

• Zaujímavé projekty založené na najnovších technológiách,
• Príležitosť na vlastné zlepšovanie a kariérny rast,
• Interné a externé vzdelávanie v oblasti vývoja softvéru a školenia (certifikácie),
• Flexibilný pracovný čas a kompenzácia nadčasov,
• 5 týždňov dovolenky, 3 dni choroby, HO,
• Jazykové kurzy (en, de),
• osobný rozpočet športu a kultúry (vrátane lekárskej starostlivosti, jogy v kancelárii),
• Plne pokryté stravné lístky,
• Novo zrekonštruovaný strešná časť budovy pre voľnočasové aktivity,
• teambuildingy (grilovačky, vianočné akcie, stretnutie Hack & Hike, EPD - dvojdňové vzdelávanie a voľný čas, športové podujatia, firemné raňajky atď.).

Informácie o výberovom konaní

Viac informácií telefonicky / e-mailom.

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Klientom je medzinárodná poradenská spoločnosť s viac ako 500 zamestnancami, vysoko špecializovaná na IT a softvérové inžinierstvo. Podporuje spoločnosti v oblasti špičkových technológií, finančných služieb a organizácií vo verejnom sektore pri zlepšovaní svojich procesov a technológií.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, technician

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý

• Skúsenosti s niektorými z nasledujúcich: .NET, WPF, Entity Framework, SQL Server
• Plynulá komunikácia v angličtine
• Skúsenosť so Scrum je plus

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3603806  Megjelentetés dátuma: 15.5.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 - 3 000 EUR/mesiacOd 1500 € / btt (závisí od skúseností)