WebGUI developer - remote

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Práca z domu
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
ASAP
Mzdové podmienky (brutto)
Od 2000 € btt/mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Pre menšiu rakúsku spoločnosť so sídlom vo Viedni hľadáme Front-end developera, ktorého úlohou by bolo doprogramovanie WEB-GUI rozhrania a návrh samotného dizajnu aplikácie.

Hlavné zodpovednosti:
- doprogramovanie front-endu aplikácie v React/Redux, ktorej back-end je v PHP (Laravel)
- používa sa databázový systém MySQL/8.0
- aplikácia je postavená na Docker Compose
- dizajn aplikácie

- práca na projekte IoT, ktorý ma využitie v blízkej budúcnosti
- adekvátne finančné ohodnotenie
- remote spolupráca (max. 2 dni týždenne on-site u klienta)

V prípade záujmu o bližšie informácie prosím o zaslanie CV v anglickom jazyku. Rada Vám zavolám a vysvetlím detaily bližšie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Menšia rakúska spoločnosť, ktorá pôsobí 15 rokov na trhu a venuje sa dopravnej bezpečnosti a telematike.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

PHP - Základy
ReactJS - Pokročilý
JavaScript - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- anglický jazyk - pasívne a aktívne
- 2+ skúseností s React/Redux
- PHP výhodou
- kreativita - cit pre dizajn (skúsenosti s dizajnovaním UI výhodou)

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3597598  Megjelentetés dátuma: 11.2.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 2000 € btt/mesiac