IT Sales Manager pre lídra v strednej Európe

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
Od 1 200 € brutto / mesiac + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Čo bude tvojou prácou:
• starostlivosť o približne 3000 aktívnych klientov, u ktorých treba využiť naplno potenciál,
• zodpovednosť za doterajších klientov, pravidelné stretnutia, udržiavanie kontaktu a prípadná akvizícia nových klientov,
• aktívne navštevovanie v prevažnej väčšine iba aktívnych a doterajších klientov,
• zodpovednosť za celé portfólio spoločnosti (softvér+ hardvér/čiarové kódy, ktorý spoločnosť ponúka ako produkt),
• väčšina zákazníkov sú slováci,
• práca v tíme skúsených obchodníkov (2 sales manageri + kolega na východnom Slovensku),
• práca na 50% mimo kancelárie.

★Zázemie stabilnej a jedinečnej spoločnosti,
★Rôznorodá, kreatívna pracovná náplň,
★Perspektívna budúcnosť v poprednej spoločnosti vo svojom obore,
★ Príjemné pracovné prostredie v zabehnutnej spoločnosti,
★ TPP
★ Zaškolenie na produkty,
★ Možnosť kariérne rásť,
★ Práca pre jedinečnú spoločnosť na Slovensku v rámci Európskej skupiny a v strednej Európe je LÍDROM!

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Dodávka a montáž snímačov čiarových kódov, terminálov, mobilných tlačiarní etikiet. Potlač etikiet a ID kariet.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT, logistika

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Počet rokov praxe

2

★ prax zo sveta IT / oblasť logistiky (znalosť procesov, problémov) je výhoodou,
★ anglický jazyk je výhodou,
★ komunikatívnosť,
★ príjemné vystupovanie,
★ ochota a radosť z navštevovania aktívnych klientov (udržiavanie kontaktov),
★profesionálne vystupovanie.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3488341  Megjelentetés dátuma: 31.7.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Od 1 200 € brutto / mesiac + variabilná zložka