.NET Developer v mladom a kreatívnom kolektíve

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
dohodou
Junior: od 1000 € btt / mesiac, Senior: od 2000 € btt / mesiac

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Hľadáme juniorov, mid-level aj seniorov pre klienta, ktorý dodáva výnimočné SW riešenia pre slovenských aj zahraničných zákazníkov.

Náplň práce:
- programovanie
- komunikácia s nadriadenými a členmi vývojového tímu
- pri skúsenejších kandidátoch očakávame prínos vo forme vlastných riešení a zároveň odovzdávanie svojich skúseností juniornejším kolegom

- vzdelávanie podľa vlastného výberu
- práca s modernými technológiami
- firemné akcie (motokáry, bowling a pod.)
- spoločné obedy
- neformálne meetingy (v tulivakoch)
- neformálne prostredie
- mladý kolektív
- ovocie, oriešky, čokoládky na pracovisku
- flexibilný pracovný čas + home-office po dohode :-)

Ďakujeme všetkým uchádzačom za ich záujem. Budeme kontaktovať iba vhodných kandidátov. Ďakujeme za pochopenie.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Mladá slovenská spoločnosť, ktorá rieši delivery projekty pre slovenských aj zahraničných klientov.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

IT

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Mierne pokročilý (B1)

Ostatné znalosti

.NET - Pokročilý
C# - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

- C#/.NET (pri absolventoch/junioroch požadujeme predošlé skúsenosti z projektov počas školy/práce na part-time/vlastných projektov)
- komunikačné predpoklady (práca v tíme), zodpovedný prístup, analytické myslenie
- B2B projekty pre slovenské a zahraničné firmy, projekty z oblasti FMCG (Fast mooving computer goods) a IoT

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3457714  Megjelentetés dátuma: 21.1.2019  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Junior: od 1000 € btt / mesiac, Senior: od 2000 € btt / mesiac