Senior Front-End Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Termín nástupu
asap
minimálny plat 2 500 EUR gross a viac v závislosti od skúseností

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- GUI implementácia podľa dokumentácie
- analýza nových funkcií
- testovanie

- motivujúce platové podmienky (uvedená mzda predstavuje minimálnu výšku
základnej zložky pri spolupráci na TPP)
- flexibilný pracovný čas
- možnosť práce na čiastočný home-office (podľa dohody)
- plne hradené kurzy angličtiny a nemčiny (2 hod. týždenne)
- chillout zóna priamo vo firme
- MultiSport karta
- pravidelné teambuildingy, spoločné raňajky ...
- 2 sick days
- vzdelávanie vo forme literatúry, konferencií, workshopov ...

Výberový proces bude pozostávať z 2 až 3 kôl, z čoho jedno bude zamerané na technické znalosti.

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Naším klientom je etablovaná spoločnosť zameraná na IT. Na trhu pôsobí od roku 2008. Vo svojich radoch má vyše 20 fundovaných programátorov so širokým technologickým portfóliom. Spoločnosť vykonáva veľkú časť svojich aktivít v Rakúsku.

Požiadavky na zamestnanca

stredoškolské s maturitou
nadstavbové/vyššie odborné vzdelanie
študent vysokej školy
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

informačné technológie

Jazykové znalosti

Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

- skúsenosť s front-end vývojom 2 roky
- skúsenosti s technológiou Angular 5/6 z
komerčných projektov
- praktické skúsenosti s AngularJS výhodou
- JavaScript, HTML5 a CSS (Bootstrap)
- plynulá znalosť nemčiny min. na úrovni B2
- aktívny prístup
- analytické myslenie

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3447716  Megjelentetés dátuma: 14.8.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: minimálny plat 2 500 EUR gross a viac v závislosti od skúseností