SW analytik - Insurance (Bratislava)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1.500,- €/mes. (btt) + variabilná zložka

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- analýza požiadaviek klienta
- tvorba špecifikácií podľa projektovej metodiky
- špecifikácia funkcií a tlačových zostáv
- návrh kľúčových častí používateľského interfejsu
- návrh testovacích procedúr
- spolupráca a komunikácia so zákazníkom a vývojovým tímom
- školenie používateľov v oblasti vývoja a údržby systémov

- zaujímavá práca na atraktívnych projektoch
- zabezpečený priestor pre kariérny rozvoj
- prepracovaný systém odborného vzdelávania a rozvoja soft skills
- výnimočný tím a konštruktívne pracovné prostredie
- rozsiahly benefitný systém
- práca v 3. najlepšie zdravo rastúcej firme v regióne Bratislava (2017)

Informácie o výberovom konaní

Preferujeme full-time (TPP).

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Spoločnosť pôsobí viac ako 25 inovatívnych rokov na trhu informačných technológií.

Softvérovo-konzultačná spoločnosť poskytujúca svoje služby na Slovensku, v Česku a v ďalších ôsmich krajinách Európy. Jedná sa najmä o poradenstvo v oblasti informačných systémov, analýzu, návrh a vývoj komplexných IT riešení a zabezpečení systémovej integrácie a outsourcingu. Kľúčovými klientmi sú významné banky, poisťovne, orgány štátnej správy a telekomunikačné firmy.

Za úspechmi stoja ľudia. Pracujú tu starostlivo vyberaní a motivovaní pracovníci sústredení do vysoko výkonných tímov. Práca v tejto spoločnosti je zárukou profesionality a vstupenkou do sveta IT biznisu.

V roku 2014 sa spoločnosť stala víťazom súťaže Microsoft Industry Awards v kategórii najlepšie mobilné riešenie. V roku 2015 získala dve významné ocenenia s projektom ‘’Elektronické služby Ministerstva práce, sociálnych vecí a rodiny SR’’. Cena Rádia Slovensko za najprínosnejší IT projekt, ktorý uľahčuje život občanom a zároveň získal cenu ITAPA za tretie miesto v kategórii Nové služby.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Pokročilý (C1)

Ostatné znalosti

UML - Unified Modeling Language - Pokročilý

Počet rokov praxe

2

- praktické skúsenosti s používaním niektorého z relevantných SW nástrojov - DB (MS SQL, ORACLE)
- skúsenosti s analýzou požiadaviek a s jej formalizáciou
- znalosť UML a niektorého z CASE nástrojov - pokročilý
- aktívna znalosť angličtiny (slovom aj písmom)
- VŠ vzdelanie informatického zamerania
Výhodou je:
- znalosť SQL

Nevyhnutné osobnostné predpoklady:
- zrelá osobnosť so slušnými komunikačnými schopnosťami;
- proaktívny a zodpovedný prístup k práci;
- tímovo a proklientsky orientovaný;
- ochotný a schopný sa neustále učiť;

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3447335  Megjelentetés dátuma: 17.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1.500,- €/mes. (btt) + variabilná zložka