Java developer (Spring, Hibernate)

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok, živnosť
Junior ( 0-3 rokov skúsenosti): od 1 000 € brutto mesačne; Medior (3-5 rokov skúsenosti): od 1 700€ brutto mesačne; Senior (5+ rokov skúsenosti): od 2 000 € brutto mesačne

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Stojíte si za čistotou svojho kódu? Lákajú Vás náročné projekty? Tak ste to práve vy, koho hľadáme!

- vývoj nových aplikácií a podpora už existujúcich aplikácií banky
- analýza požiadaviek, návrh architektúry a technického dizajnu aplikácie
- tvorba technickej dokumentácie
- spolupodieľanie sa na testovaní

- adekvátne finančné ohodnotenie
- podpora pri odbornom rozvoji, interné a externé školenia, možnosť ovplyvňovať svoje smerovanie vo firme a vo svojom rozvoji
- zvýhodnené firemné paušály s možnosťou využitia aj pre rodinných príslušníkov
- Multisport karta, firemný futbal, výuka AJ/NJ, vstupy do fitness centra, sick days, stravné lístky, teambuildingy, po vzájomnej dohode u vybraných projektov možnosť čiastočného home office, široká ponuka firemných akcií pre zamestnancov i pre rodinných príslušníkov a ďalšie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Česká spoločnosť, ktorá sa behom niekoľkých rokov po svojom založení stala jedným z najväčších dodávateľov viacvrstvových, otvorených riešení na tuzemskom trhu a predným hráčom v stredoeurópskom meradle.
Poskytuje komplexné služby pre implementáciu, vývoj a údržbu finančných, telekomunikačných a eGovernment systémov.
Team tvorí vyše 500 špecialistov, ktorí sú pripravení splniť požiadavky z oblasti analýz, návrhu, vývoja a implementácie aplikácií vrátane projektového riadenia, podpory či úplného outsourcingu.
Technologické zázemie pre vývoj zahrňuje rozsiahlu znalosť platforiem J2EE a MS.NET, najrozšírenejších databázových serverov a sieťových technológií.
Podľa rebríčku „Technology Fast 50“ zostavovanom spoločnosťou Deloitte v roku 2006 sa spoločnosť stala už po druhýkrát najúspešnejším českým poskytovateľom SW v regióne Strednej Európy.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Java - Pokročilý

Počet rokov praxe

1

Pozícia je vhodná pre absolventa

Áno

Podmienkou:
- Java EE (EJB, JSP)- skúsenosť minimálne 1 rok + Hibernate, Spring
- ČJ/SJ na veľmi dobrej úrovni, AJ na komunikatívnej úrovni

Výhodou:
- Coherence, PL/SQL, Weblogic, UML, Jenkins, Maven, Gradle, SVN, Git/Gitlab, Spring Boot, Eclipse, IntelliJ IDEA, React
- skúsenosť s unit testy, test driven development, continuous integration, branching, deployment proces atď.

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3309971  Megjelentetés dátuma: 25.9.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: Junior ( 0-3 rokov skúsenosti): od 1 000 € brutto mesačne; Medior (3-5 rokov skúsenosti): od 1 700€ brutto mesačne; Senior (5+ rokov skúsenosti): od 2 000 € brutto mesačne