DWH Developer

Grain Slovakia s.r.o.

Miesto práce
Bratislava
Mzdové podmienky (brutto)
od 1 000 € (dohodou podľa nadobudnutých skúseností)

Informácie o pracovnom mieste

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

Práca je na zahraničných projektoch.

Ponúkame:

- Prácu na zahraničných projektoch
- Možnosť vycestovať
- Vzdelávanie (technické & jazykové)
- Mobil aj na súkromné účely, notebook
- Útulné kancelárie, žiaden open space office
- Možnosť práce aj z domu
- Flexibilný pracovný čas
- Super kolektív, neformálne a inovatívne prostredie

Spoločnosť, pre ktorú je pozícia obsadzovaná

Informačné technológie

Nemecká spoločnosť, ktorá je dodávateľom kompletných služieb v Premium segmente a už 35 rokov veľmi úspešne realizuje u svojich zákazníkov projekty v oblasti informačných a telekomunikačných technológií.
V rámci Európy zamestnáva viac ako 1.900 spolupracovníkov. Pokrýva celé spektrum dodávateľských služieb: od stratégie a poradenstva cez implementáciu až po samotnú prevádzku.
Portfólio je usporiadané do šiestich obchodných celkov (Business lines): IT Factory, Digital Enterprise, Government, Communications, Mobility a SAP poradenská spoločnosť cbs.

Požiadavky na zamestnanca

vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa
vysokoškolské III. stupňa

Vzdelanie v odbore

Jazykové znalosti

Anglický jazyk - Stredne pokročilý (B2) alebo Nemecký jazyk - Stredne pokročilý (B2)

Ostatné znalosti

Oracle PL/SQL - Pokročilý
SQL - Pokročilý
Oracle Database - Pokročilý

KO kritériá:
! Veľmi dobré (expertné) skúsenosti s DWH Architektúrou & ETL-Procesmi
! Veľmi dobré (expertné) znalosti s Oracle, Oracle SQL und PL/SQL (11g)
! Skúsenosti so spracovaním veľkého množstva dát a SQL Tuning
! Anglický, alebo nemecký jazyk na komunikatívnej úrovni. Kandidát musí byť schopný komunikovať ústne aj písomne.
! Skúsenosti s vytváraním konceptov.

Ostatné požiadavky:
- Dobré znalosti s Cognos
- Ukončená VŠ
- ITSM znalosti vítané
- Znalosti techník agilného vývoja softvéru vítané
- Schopnosť viesť tím ľudí
- Komunikatívnosť
- Schopnosť riešiť problémy
- Spolupráca s partnermi
- Schopnosť riešiť konflikty
- Schopnosť prevziať zodpovednosť
- Spolupráca s nadriadenými
- Schopnosť delegovania úloh
- Orientácia na partnera / zákazníka

Grain Slovakia je členom holdingu Anxo Group, ktorý zabezpečuje služby v oblasti systémovej integrácie a outsourcingu IT a HR riešení v regióne CEE a Middle East.

Spoločnosť je držiteľ povolenia na sprostredkovanie práce.

Počet zamestnancov

10-19 zamestnancov
ID: 3309668  Megjelentetés dátuma: 16.4.2018  A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: od 1 000 € (dohodou podľa nadobudnutých skúseností)