Obchodný manažér (projetky dátových centier)

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 000 - 2 000 EUR/mesiac1000 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Na tejto pozícii budete mať neobmedzené príležitosti v úspešnej spoločnosti ako OBCHODNÝ MANAŽÉR.

Vašou náplňou práce bude:

- aktívna osobná, telefonická a elektronická komunikácia so zákazníkmi za účelom upevnenia a rozvoja obchodných vzťahov
- aktívne vyhľadávanie nových obchodných príležitostí a následné vyjednávanie obchodných podmienok a cien s oslovenými zákazníkmi
- spracovanie cenových ponúk na základe zaslaných podkladov od zákazníka
- aktívny monitoring trhu
- starostlivosť o stálych zákazníkov,
- reprezentovanie spoločnosti, obchodné stretnutia, tvorba cenových ponúk,
- účasť na obchodných stretnutiach
- identifikácia a rozvoj obchodných príležitostí firmy,
- tvorba a rozvoj databáz klientov,
- zodpovednosť za celý priebeh projektu
- poskytuje trvalé monitorovanie projektových fáz s cieľom splniť plán alebo v prípade potreby poskytnúť včasné nápravné opatrenia
- perfektná znalosť ponúkaných produktov a služieb našej firmy
- obchodné a technické poradenstvo
- aktívna komunikácia s predajným tímom a manažérom

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- VŠ alebo SŠ vzdelanie- elektro smer výhodou
- Skúsenosti s aktívnou akvizíciou/ vytváraním databázy obchodných partnerov podmienkou
- Základný prehľad v obore elektrotechnika podmienkou
- komunikatívnosť, zodpovednosť, samostatnosť, asertívnosť, obchodné zručnosti, proklientský prístup
- dobré prezentačné schopnosti
- dobrá znalosť práce s PC
- orientácia na ciele

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3985581  Megjelentetés dátuma: 12.10.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 000 EUR/mesiac