Java 8 (Spring) programátor

Place of work
Bratislava
Contract type
full-time
Start date
by agreement
Wage (gross)
2 500 - 4 000 EUR/month2500 - 4000 € (+ any other rewards)

Hľadáme skúseného Java programátora, ktorý bude pracovať s microservices v menšom tíme, v spoločnosti zameranej na IT riešenia (na SK iba IT centrum) pre finančno-technologickú oblasť.

Náplň práce:

· vývoj v Jave 8; 11
· návrh, vývoj aplikácii
· práca aj s JS-frontend technológiami, "reverse engineering"
· práca s cloud webovým rozhraním
· kolaborácia na architektúre projektov
· roll-out aplikácii

Requirements

Požiadavky na kandidáta:

· pokročilá skúsenosť s Java SE alebo J2EE programovaním, a s SQL databázami
· skúsenosť so Spring frameworkom a data storage
· plynulá znalosť anglického jazyka

Benefits

· možnosti kariérneho rastu
· účasť na vzdelávacích kurzoch, konferenciách a tréningových dňoch
· motivačné odmeny (možnosť získať 20% bonus štvrťročne)
· flexibilný pracovný čas
· home office
· ovocie každý deň

Other information

Send us your CV in English and Slovak if you have one.

For more related job opportunities visit https://www.grafton.sk/en/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3967420  Megjelentetés dátuma: 13.9.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 500 EUR/month