Montážny technik - práca z domu na živnosť

Miesto práce
okres Trnava
Termín nástupu
dohodou
1 500 - 2 800 EUR/mesiac1500 - 2800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme šikovného montážneho technika.
Na pozícii nie je potrebné chodiť do kancelárie, pracujete z domu, odkiaľ chodíte na výjazdy v rámci západného a stredného Slovenska. Možnosť práce je len na SZČO.

Pracovná náplň:
- Spolupráca na objednávkach, komunikácia telefonicky, mailom
- Práca na montážnom oddelení v rámci spoločnosti (montáž dverí priamo u klienta)
- Zúčastňovanie sa na vopred dohodnutých dátumoch montáže v rámci západného a stredného Slovenska
- Časté cestovanie (v rámci Slovenska)

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritéria:
- §21
- Aktívny vodič
- Samostatnosť, zodpovednosť, manuálna zručnosť
- Časová flexibilita, precíznosť
- Skúsenosť na obdobnej pozícií je veľmi vítaná
- Je dôležité mať vlastné vozidlo – preplácané náklady

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3940441  Megjelentetés dátuma: 21.7.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 500 EUR/mesiac