Zákaznícka podpora

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
900 EUR/mesiac900 - 900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre medzinárodne pôsobiacu firmu, hľadáme komunikatívnu osobnosť, ktorá má chuť denne využívať a zlepšovať svoje komunikačné a jazykové znalosti a zároveň by chcela nadobudnúť skúsenosti v oblasti zákazníckej podpory.
Využi skvelú príležitosť pracovať v medzinárodnej spoločnosti a zašli nám svoj životopis.

Pýtaš sa, čo bude tvojou náplňou práce?

- Profesionálna telefonická a emailová podpora zákazníkov
- Zaznamenávanie kontaktov a komunikácia s klientom v internej databáze
- Zabezpečenie pomoci a operatívneho riešenia pri vzniknutých problémoch
- Poskytovanie adekvátnych odpovedí a informácií na otázky týkajúce sa danej oblasti prostredníctvom dostupných zdrojov
- Interná komunikácia a spolupráca s členmi tímu a inými oddeleniami spoločnosti

Požadujeme

Uvítame kandidátov, ktorí spĺňajú nasledujúce požiadavky:

- Úspešne ukončené stredoškolské alebo vysokoškolské vzdelanie
- Anglický jazyk na úrovni B2 – ak sa nebojíš komunikovať , vieš vyjadriť svoj názor, myšlienku či reagovať na dotazy a otázky v tomto jazyku, sem tam aj s gramatickou chybou, tak si na úrovni B2 :)
- Takisto muíš vedieť plynule komunikovať po slovensky
- Predchádzajúce skúsenosti na podobnej pozícií výhodou
- Zodpovednosť a spoľahlivosť

Benefity

Spoločnosť ponúka hneď niekoľko zaujímavých benefitov:

- Plne hradené gastrolístky v hodnote 3,85 eura a naješ sa priamo v jedálenských priestoroch spoločnosti
- Multisport karta, jazykové kurzy
- Dovolenka nad rámec zákona

Po skúšobnej dobe ťa ešte čaká:
- Kvartálne odmeny až 15% z tvojho kvartálneho úhrnu mzdy
- Príspevok na dopravu 20 eur vyplácaný kvartálne

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3914411  Megjelentetés dátuma: 20.5.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 900 EUR/mesiac