Procesný inžinier so zameraním na extrúziu

Miesto práce
okres Nitra
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 200 EUR/mesiac1800 - 2200 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Chcete sa stať súčasťou úspešného tímu nášho klienta? Usilujete sa o svoju profesionálnu sebarealizáciu a zároveň chcete prispieť k zmenám v medzinárodnej spoločnosti? Náš klient Vám ponúka možnosť rozvíjať svoje skúsenosti na pozícii PROCESNÝ INŽINIER so zameraním na proces extrúzie.

Vašou náplňou práce bude:
- realizovať analýzu a optimalizáciu procesu extrúzie
- zabezpečiť analýzu a následnú realizáciu aktivít súvisiacich s procesom extrúzie
- zabezpečiť komplexnú činnosť spojenú s prevádzkou technologických liniek s extrúziou, príp. s vyfukovaním plastov, vstrekovaním, vypeňovaním PUR a zváraním fólií
- zodpovedať za integráciu, štart a optimalizáciu nových aj existujúcich procesov v súlade s cieľmi výroby, kvality, logistiky
- aktívne sa zúčastňovať pri tvorbe a vypracovaní technickej špecifikácie pre nové stroje
- zodpovedať za komunikáciu a zdieľanie informácií s oddelením výroby, kvality ako aj materskou spoločnosťou v Nemecku
- implementovať úpravy v procese použitím detailných analýz, tvorba pracovných postupov
- navrhovať a zaistiť pokračovanie zlepšenia efektívnosti výrobného procesu
- vykonať a zabezpečiť školenie pre údržbu a výrobu o štandardnej technickej dokumentácii

Požadujeme

Kandidát by mal spĺňať nasledujúce kritériá:

- SŠ/VŠ vzdelanie (technické v oblasti chémie/plastov)
- skúsenosti s opravami a nastavovaniami, optimalizáciou technologických extrúznych liniek
- nutná výborná znalosť procesu extrúzie
- nutná výborná orientácia v oblasti plastov
- nutné skúsenosti s technickými a technologickými zlepšovaniami
- skúsenosti s optimalizáciou procesov
- nemecký alebo anglický jazyk na komunikatívnej úrovni
- znalosť čítania technickej dokumentácie

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3913917  Megjelentetés dátuma: 19.5.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac