Java programátor pre oblasť životného poistenia, TPP/živnosť

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 500 EUR/mesiac1800 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre spoločnosť pôsobiacu na globálnej úrovni v oblasti poistenia hľadáme Java programátora, ktorý bude vyvíjať lukratívny medzinárodný softvér pre oblasť životného poistenia.

Náplň práce:

- vývoj softvéru v Jave
- kolaborácia s architektom, dopad na celkovú architektúru jednotlivých softvérových riešení
- návrh, zmeny, koncepty, špecifikácie v rámci softvéru
- práca v kancelárii v menšom tíme na báze SCRUM
- možnosť sa kariérne posunúť v krátkom časovom rozpätí

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- mierne pokročilá znalosť s java programovaním (aspoň 1 rok skúseností)
- plynulá znalosť anglického alebo nemeckého jazyka

Benefity

- práca v kancelárii (nie open-space)
- finančné prémie (sezónne aj výkonnostné)
- dovolenka nad rámec (25 dní)
- flexibilná pracovná doba + home office
- bezplatné využívanie telocvične v budove aj počas pracovnej doby
- preplácanie IT kurzov (certifikácie)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3897037  Megjelentetés dátuma: 24.3.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 1 800 EUR/mesiac