Skladník vo výrobnej spoločnosti (Kechnec)

Miesto práce
Košice
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
720 - 900 EUR/mesiac720 - 900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre stabilnú zahraničnú automotive spoločnosť pôsobiacu v Kechneci hľadáme pracovníkov na pozíciu SKLADÍK S PLATNÝM PREUKAZOM VZV.

NÁPLŇ PRÁCE:
- príjem, skladovanie a evidencia materiálu
- zásobovanie výrobných liniek materiálom
- inventúry
- balenie servisných dielov
- zabezpečenie čistoty a poriadku na pracovisku

Požadujeme

POŽADUJEME:
- SŠ vzdelanie resp. výučný list
- Skúsenosti na pozícii skladník nevyhnutné
- Platný preukaz na VZV
- Ochota pracovať na rôzne zmeny ( 2 až 3 zmenná prevádzka, príp.12 hod.zmeny PO-PIA )
- Základné počítačové zručnosti
- Zodpovednosť

Benefity

- Práca v stabilnej spoločnosti u renomovaného zamestnávateľa v priateľskom prostredí
- Navýšenie základnej mzdy po skúšobnej dobe
-13.plat garantovaný zamestnávateľom
- Nadštandardné príplatky
- Stravné lístky
- Príspevky zo Sociálneho fondu
- Príspevok na cestovné
- Zabezpečené OOPP, lekárske prehliadky
- Starostlivosť konzultanta prideleného našou spoločnosťou

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3869976  Megjelentetés dátuma: 13.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 720 - 900 EUR/mesiac720 - 900 € (+ prípadné ďalšie odmeny)