Biznis analytik- sap

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 200 - 2 800 EUR/mesiac2200 - 2800 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre medzinárodnú spoločnosť hľadáme skúseného BIZNIS ANALYTIKA so zameraním na platformu SAP.

Tvojou dennou náplňou práce bude:
- spolupráca s developermi (ABAP, HANA)
- komunikácia s biznisom
- spracovanie funkčných požiadaviek
- identifikácia možností a návrh zlepšení
- práca s najmodernejšími SAP technológiami

Požadujeme

Čo od teba očakávame:

- skúsenosť so SAP platformou (ideálne modul FI, prípadne CO, SD)
- znalosť SQL (písanie príkazov)
- skúsenosť s analýzou a spracovaním funkčných požiadaviek
- profesionálna komunikácia a kooperácia s technickým tímom

Ak tieto skúseností nemáš, ale bavia ťa analýzy a chceš nadobúdať nové poznatky, neváhaj zaslať nám svoj životopis a môžeme sa pozrieť na ďalšie príležitosti pre BIZNIS ANALYTIKOV!

Benefity

Benefity:

- flexibilný čas (6-22)
- príležitosť vysokej miery home office (v závislosti od projektu a dohody)
- príspevok na eco spotrebiče 3600€
- garantovaný 13. plat (výška závisí od výkonu)
- možnosť každodennej komunikácie v anglickom jazyku
- multikultúrne prostredie
- OTWYW princíp (pracuj ako a kedy potrebuješ pre dosiahnutie lepších výsledkov)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3866798  Megjelentetés dátuma: 10.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. Alapbér (bruttó): 2 200 EUR/mesiac