Obchodný manažér - odborník na CLOUD

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 5000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Pre nemeckú globálnu IT spoločnosť hľadáme skúseného Sales Managera so skúsenosťami s CLOUD službami. Ide o úplne novú oblasť a úplne nový tím, ktorý je vo fáze budovania.

Vašou pracovnou náplňou bude:
- vyhľadávanie nových príležitosti, akvizícia, neskôr starostlivosť o existujúcich
- zodpovednosť za Cloudové služby
- zodpovednosť za zákazníkov v rámci Slovenska
- F2F, emailová, telefonická komunikácia so zákazníkmi
- analýza trhu, konkurenice

Požadujeme

Úspešný kandidát by mal mať:

- Bakalárske alebo magisterské štúdium
- Znalosť a skúsenosť v oblasti Microsoft Azure výhoda
- Skusenosti s predajom Cloudových riešení podmienka
- Skúsenosti v obchode
- Plynulá znalosť anglického jazyka
- komunikatívny, dynamický

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3866642  Megjelentetés dátuma: 9.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 - 5000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)