SAP basis konzultant + L3 support

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
2 300 - 2 500 EUR/mesiac2300 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Svetový líder v oblasti priemyslu hľadá SAP Špecialistu, ktorý sa stane súčasťou moderného IT sektoru s dlhoročnou svetovou tradíciou.

Náplň práce:

- podpora SAP na úrovni L3 - podpora kritického change manažmentu
- účasť na novom projekte v rámci heterogénnej migrácie (Oracle - HANA)
- inštalácie, patching, ticketing na vyššej úrovni
- on-calls (1 týždeň v mesiaci - veľmi zriedkavé situácie - iba v prípade dôležitých releasov, kritických situácii - priemerne 4 cally do roka)
- príležitostné cestovanie do zahraničia (2x do roka) v rámci spolupráce so zahraničnými tímami

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:

- expertnú znalosť SAP Basis + ochota časom prejsť na PO modul
- skúsenosť s DB a heterogénnymi migrácami
- plynulú znalosť anglického jazyka (kolaborácia s tímami v zahraničí)

Benefity

- 13. plat (fix) + 14. plat (bonus) - 15-30% hrubej ročnej mzdy
- 24 Home Office ročne - 2 dni/mesiac
- Plne hradené Gastro lístky (aj počas dovolenky, PN alebo štátneho sviatku)
- 400€ ako nefinančný benefit (kafetéria plus)
- 3x sick days/rok
- Po 5 rokoch 100€ navyše ako nefinančný benefit
- Flexibilná pracovná doba (fix od 9:00 do 15:00)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3866619  Megjelentetés dátuma: 9.2.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2 300 - 2 500 EUR/mesiac2300 - 2500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)