Windows Support Administrator L1 / L2

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 400 EUR/mesiac1100 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do nášho slovenského tímu hľadáme mladých perspektívnych ľudí, ktorí majú záľubu v IT.

NÁPLŇ PRÁCE:
1st alebo 2nd line podpora pre zamestnancov nadnárodnej spoločnosti, ktorí sídlia po celom svete.

- Platformová správa serverov
- Monitoring windowsovej platformy Wintel
- Komplexný support
- Troubleshooting, tickety
- Riešenie požiadaviek od interných zamestnancov

Požadujeme

- Pokročilé skúsenosti ako L1 alebo L2 support
- Ochota pracovať na zmeny
- Anglický jazyk B1 (minimálne vedieť zvládnuť pohovor v cudzom jazyku)
- Iniciatíva rásť po technologickej stránke

Benefity

- 600€ ročný bonus
- Hradené stravné lístky
- Multisport karta
- skúsenejší kandidáti majú možnosť mať Home office po dohode s team-leaderom
- Možnosť kariérneho postupu

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3848063  Megjelentetés dátuma: 14.1.2020  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 400 EUR/mesiac1100 - 1400 € (+ prípadné ďalšie odmeny)