Skladník

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
850 - 1 090 EUR/mesiac850 - 1090 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Má chuť pracovať v sklade kde si všetci tykajú? Tak si správne! Hľadáme šikovných skladníkov do nepretržitej prevádzky kde dostaneš zmluvu na dobu neurčitú hneď od začiatku a kde máš hlavné jedlo za 83 centov!

Tvojou pracovnou náplňou bude:

- vykládka prijatého tovaru a jeho naskladnenie
- výdaj zakúpeného tovaru zákazníkom
- manipulácia s tovarom
- práca s vysokozdvižným vozíkom

Požadujeme

Radi sa stretneme s každým kto sa nájde v nasledovných požiadavkách:

- predchádzajúca skúsenosť na plný úväzok
- oceňujeme, ak máš oprávnenie na VZV, pokiaľ nie, vieme ťa zaučiť
- chuť pracovať v dynamickom prostredí
- ochota pracovať na denné a nočné zmeny v nepretržitej prevádzke

Benefity

Ako benefity budeš mať:

- 5 dní dovolenky naviac
- stravovanie na pracovisku len za 83 centov!
- nadštandardné príplatky za odpracované víkendy a nočné zmeny
- zľavu na tovar spoločnosti

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3836417  Megjelentetés dátuma: 26.12.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 850 - 1 090 EUR/mesiac850 - 1090 € (+ prípadné ďalšie odmeny)