Javascript programátor

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1700 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Si skúsený JavaScript developer, chceš uplatniť svoje skúsenosti v stabilnej spoločnosti a mať možnosť rozvíjať sa technologicky ale aj osobnostne?

Staň sa súčasťou tímu vo vývojovej a konzultantskej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou pre softvérové riešenia na nemeckom a švajčiarskom trhu, ktorý ponúka kvalitné zaškolenie a procesy, ako aj prácu na lukratívnych projektoch.

Náplň práce:
- vývoj na FE- JavaScript
- spolupráca na nasadzovaní nových funkcionalít
- customizácia projektov
- implementácia požiadaviek biznisu

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- pokročilú skúsenosť v JavaScript
- znalosť niektorého frameworku v JavaScript
- anglický jazyk- B2 (schopnosť aktívne komunikovať)

Benefity

- extra dovolenka nad rámec zákona (5 dní)
- finančné bonusy
- jazykové kurzy
- multisport karta
- kurzy nemčiny
- možnosti vzdelávania, aj v zahraničí

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3801262  Megjelentetés dátuma: 3.11.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1700 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)