IT Špecialista infraštruktúry

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 800 - 2 000 EUR/mesiac1800 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Ak si "doma" v oblast batchovej integrácie informačných systémov a obzeráš sa po nových pracovných ponukách na trhu IT, potom je tento inzerát práve pre teba!

Hľadáme posily do nášho 3-člennéhotímu, kde náplňou práce bude:

- Návrh a tvorba integračných a monitorovacích riešení v bankovej sfére
- Správa a prevádzkovanie batch integrácie medzi Oracle databázami a Core systémami
- Devops setup pre deployment
- Vyvíjanie skriptov

Požadujeme

Požiadavky na kandidáta:
- Minimálne 1,5 roka skúsenosti s Oracle PL/SQL a Oracle SQL
- Angličtina na úrovni B1 - predovšetkým na čítanie a písanie technickej dokumentácie

Výhodou sú znalosti:
- Shell, Python
- Unix

Benefity

- Kvartálne odmeny
- Ročné odmeny
- Dovolenka navyše
- Home office
- Parkovanie
- Flexibilná pracovná doba
- Hradené gastrolístky aj počas dovolenky
- Finančný príspevok na regeneráciu
- Žiadny dresscode

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3800355  Megjelentetés dátuma: 31.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 2 000 EUR/mesiac1800 - 2000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)