Senior cloud engineer

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do globálnej spoločnosti, ktorá vyvíja špičkový software pre oblasti automatizácie, dopravy, energetiky, a telco, hľadáme Senior Cloud inžiniera.

Náplň práce:

- vývoj cloud infraštruktúry
- práca na AI projekte v rámci smart building projektov
- práca v malom tíme na báze SCRUM
- implementácia Frontendu (Angular) a Backendu (Node+Java) na Cloud
- kooperácia s inými tímami z rôznych krajín

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- skúsenosť s návrhom Cloud infraštruktúry
- aspoň základnú znalosť Angular + Java
- pokročilú úroveň anglického jazyka

Benefity

- 6-9 dní pracovného voľna nad rámec
- 3 dni sick days
- flexibilná pracovná doba
- tréningový a rozvojový program
- referral employee program (bonus za odporúčanie nového zamestnanca až do výšky 2000 eur)
- doplatok ušlej mzdy pri PN a OČR
- Doplnkové dôchodkové sporenie
- Cafeteria - program benefitov

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3784903  Megjelentetés dátuma: 11.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2000 - 3000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)