Support pre nákup - overovanie dodávateľov

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
1 100 - 1 350 EUR/mesiac1100 - 1350 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Zaujíma ťa oblasť nákupu ale troška z iného hľadiska? Si poriadne komunikatívny? Vieš získať vždy potrebné informácie z rôznych zdrojov?

Tak tvojou náplňou práce by bolo overenie dodávateľov pre klienta:

- pre medzinárodné oddelenie nákupu preveríš pridelených dodávateľov
- pozrieš sa na oblasti nefinančnej rizikovosti ako financovanie zbraní, nelegálnu detskú prácu alebo napríklad sponzorov alebo sponzorované spoločnosti
- preveríš hlásenia interného systému, ktorý sleduje médiá
- komunikuješ s rôznymi krajinami
- na základe tvojej práce, môže dôjsť k negociácii podmienok s dodávateľmi
- prevereného dodávateľa na základe interných požiadaviek

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- znalosť anglického jazyka na úrovni B2 PODMIENKA
- samostatnosť
- komunikatívnosť
- zodpovednosť

Benefity

Pre svojich zamestnancov má pripravený balík benefitov:

- Príspevok na stravné lístky
- Systém cafeteria
- Referral bonus
- Bonus pri narodení dieťaťa a pri svadbe
- Home office
- Jazykové kurzy a školenia
- Rodinný deň a športový deň

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

Viac podobných pozícií nájdete na www.grafton.sk/sk/job-search?utm_source=jobboard&utm_medium=jobposition
ID: 3783419  Megjelentetés dátuma: 10.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 100 - 1 350 EUR/mesiac1100 - 1350 € (+ prípadné ďalšie odmeny)