Senior cloud inžinier/architekt

Miesto práce
Bratislava
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
2500 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Do tímu v rámci nového projektu pre interného zákazníka hľadáme skúseného a iniciatívneho Cloud inžiniera/Architekta, ktorý má skúsenosť s komplexnou IT infraštruktúrou.

Náplň práce:

- práca v novom tíme na aplikácii, ktorá bude fungovať na Cloud-e
- implementácia, návrh, zmeny na Cloud infraštruktúre
- implementácia nových toolov, zefektívnenie procesov v rámci Cloud-u
- 3rd level support v rámci Cloud-u
- kooperácia s ostatnými tímami, prípadné vedenie členov tímu

Požadujeme

Kandidát by mal mať:

- pokročilú skúsenosť s Cloudom (AWS/ Azure/ public/ private)
- komunikatívnu úroveň anglického jazyka (tím je medzinárodný a manažment je aj v zahraničí)

Benefity

- 13. plat
- finančné bonusy
- home office
- flexibilný pracovný čas
- benefit Eco- príspevok na eco spotrebiče/produkty

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3781327  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 2500 - 4000 € (+ prípadné ďalšie odmeny)