Full Stack Developer

Miesto práce
Košice
Druh pracovného pomeru
plný úväzok
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 800 - 3 500 EUR/mesiac1800 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Full Stack Developer WANTED!

Čo bude náplňou tvojej práce?

Vývoj:
- webových a konzolových aplikácií založených na Java frameworkoch
- IVR (interactive voice recording) aplikácie, ktorá komunikuje v reálnom čase s používateľmi o ich poistných benefitoch
- Email aplikácie, ktorá denne generuje 2 milióny spustených správ kampaní

Požadujeme

MUST HAVE:

Pokročilá úroveň:
- JAVA
- SQL
- PHP
- Javascript
- Anglina (B2)

Benefity

Zaujímavé benefity spoločnosti budú odprezentované prostredníctvom telefonického, či osobného stretnutia v prípade vyhovujúceho uchádzača! :-)

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3780673  Megjelentetés dátuma: 7.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 800 - 3 500 EUR/mesiac1800 - 3500 € (+ prípadné ďalšie odmeny)