Team leader v medzinárodnej spoločnosti

Miesto práce
Bratislava
Termín nástupu
dohodou
Mzdové podmienky (brutto)
1 700 EUR/mesiac1700 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)

Si dynamický komunikatívny a máš dobrý time- managemenet? Viedol si niekedy tím ľudí, ktorých si musel motivovať, developovať a bol si tu ,,vždy pre nich"? Tak potom si vhodný kandidát a čítaj ďalej.

Tvojou náplňou práce bude:
- Viesť tím 8 ľudí
- Denne komunikovať a pomáhať napĺňať ciele svojho tímu
- Motivácia tímu
- Sledovanie KPIs tímu
- Reporting a iné aktivity

Požadujeme

Hľadáme proaktívneho a skúseného kandidáta, ktorý sa nezľakne náročnejších situácií a rád hľadá výzvy.

- Skúsenosť s people managementom je NUTNOSŤOU!- minimálne 2 roky
- Skúsenosť vedenia väčšieho tímu v call centre, travel agency alebo v medzinárodnej firmy
- Komunikatívnosť, dynamickosť
- Anglický jazyk na úrovni B2

* finálna úroveň základnej mzdy závisí od individuálnych schopností a skúseností vybraného kandidáta

Benefity

Spoločnosť ponúka benefity, avšak budú prezentované samotnou spoločnosťou. na osobnom stretnutí.

Informácie

Zašlite nám svoj životopis v slovenskom jazyku a ak máte aj v anglickom jazyku.

ID: 3779828  Megjelentetés dátuma: 5.10.2019  Az állásajánlat egy külső forrásból származik vagy egy másik portálról vettük át. A (bruttó) bér alapösszetevője és egyéb juttatások: 1 700 EUR/mesiac1700 - 1700 € (+ prípadné ďalšie odmeny)